سوالات متداول

تبلیغات پاپ آپ چیست ؟
سیستم تبلیغات پاپ آپ یکی از روش های متداول تبلیغات در اینترنت است که از دو سو کاربران را به خود جذب می کند ، یک دسته نمایش دهندگان تبلیغات که سایت ها و وبلاگ ها هستند و در ازای پاپ آپ نمایش داده شده طبق قوانین سایت مبلغی را از سیستم دریافت می کنند . دسته دوم نیز آگهی دهندگان خواهند بود که با نمایش تبلیغات خود با هزینه های بسیار کم در این سیستم به کسب و کار خود رونق می بخشند.

برای افزایش بازدید از طریق شبکه پاپ اپ یخی چه کاری باید انجام داد ؟
جهت افزایش بازدید وبسایت یا وبلاگ و یا فروشگاه اینترنتی خود ابتدا باید در سایت عضو شوید . با قرار دادن کد سامانه تبلیغاتی پاپ آپ یخی ( که در پنل کاربری ، در قسمت دریافت کد قرار دارد ) در وبگاه خود ( که آن را قبلاً در حساب کاربری خود ثبت کرده اید و فعال است ) می توانید از بازدید کنندگان وب خود را به نسبت 2 به 1 افزایش دهید ، یعنی در ازای هر 2 بازدید پاپ آپ ارسالی قادر خواهید بود 1 پاپ آپ با آی پی های مختلف برای وبسایت خود سفارش دهید.

درآمد هر پاپ آپ برای سایت و وبلاگ های نمایش دهنده تبلیغات چقدر است ؟
در سامانه شما برای شارژ تبلیغات در ازای هر پاپ آپ چه در صورت پرداخت از موجودی و چه در صورت شارژ و سفارش آنلاین 30 ریال در نظر گرفته شده است ، همچنین هر پاپ آپی که از طرف پاپ آپ یخی در وبسایت شما نمایش داده شود 15 ریال به شما تعلق خواهد گرفت که در این صورت نسبت ارسالی در ازای هر 2 پاپ آپ ارسالی از طرف شما 1 دریافتی خواهد بود .

چگونه با پاپ اپ یخی تماس بگیرم ؟
از قسمت ارسال پیام به مدیر در حساب کاربری خود ، می توانید با مدیریت سامانه تبلیغاتی پاپ آپ یخی در تماس باشید ؛ همچنین اطلاعات تماس با مدیریت این سامانه در صفحه اول سایت قرار داده شده است .

برای سفارش پاپ آپ دو مبلغ وجود دارد ، هزینه بانک و هزینه موجودی ؛ تفاوت این دو چیست ؟         هزینه موجودی مبلغی است که در صورت خرید تبلیغات از طریق موجودی حساب کاربری پرداخت می شود ولی هزینه بانک مبلغی است که در صورت خرید از طریق واریز از بانک پرداخت می شود .

آیا حساب کاربری نمایش دهندگان و تبلیغ دهندگان متفاوت است ؟
خیر . با ثبت نام در سایت ، با یک حساب کاربری هم می توانید به عنوان تبلیغ دهنده و هم به عنوان نمایش دهنده در سامانه تبلیغاتی و تبادل پاپ آپ ، پاپ اپ یخی فعالیت کنید .

چگونه زیرمجموعه گیری کنیم ؟
کافیست وارد پنل شوید ، از منوی سمت راست ، جذب زیرمجموعه رو انتخاب کنید ، با استفاده از لینک مورد نظر در سایت یا وبلاگ خود ، میتوانید زیرمجموعه گیری کنید و سود خود را افزایش دهید . به علاوه میتوانید برای جذب بیش تر بنر های زیر مجموعه گیری پاپ آپ یخی را در وبلاگ یا وبسایت های خود قرار دهید و سفارش تبلیغات خود را افزایش دهید .

نحوه شارژ مجدد تبلیغ برای تبلیغ دهندگان چگونه است ؟                                                                            برای شارژ مجدد تبلیغات ؛ کافی است بر روی فلش سبز رنگ در کنار تبلیغ فعال خود کلیک نمایید و نسب به شارژ مجدد تبلیغ از طریق موجودی شارژ شده یا موجودی درآمد اقدام کنید ، توجه داشته باشید ؛  آگهی هایی که تعداد بازدید آن ها به پایان رسیده است ؛ حداکثر تا 3 روز در پنل شما به صورت فعال باقی می مانند , در صورتی که نسبت به شارژ مجدد آن اقدام نکنید آگهی مورد نظر از پنل شما در پاپ آپ یخی حذف خواهد شد .

چرا آمار بازدید سایت من با تعداد پاپ آپ های ثبت شده در سامانه تطابق ندارد؟                                       به این دلیل که برخی آمار گیر های تحت وب به درستی آمار را نمایش نمیدهند ؛ برای مثال آمار گیر های وبلاگ ها علاوه بر اضافه نمایش دادن بازدید ها تنها تعداد ورود و خروج ها را ثبت میکنند و قادر به ثبت آی پی های منحصر به فرد نیستند.

در برخی مواقع نیز به علت مشکلاتی از جمله پایین بودن سرعت شبکه و یا حجیم بودن صفحه تبلیغاتی لود صفحه با تاخیر مواجه خواهد شد که ممکن است آمارگیر از شمارش آی پی در چنین شرایطی صرف نظر کند .

آیا امکان انتقال وجه از موجودی شارژ شده به موجودی درآمد وجود دارد ؟                                 بله ، چنین امکانی به درخواست زیاد یرخی از کاربران از جمله تبلیغ دهندگان به سامانه اضافه شده است ؛ برای این منظور شما می توانید از بخش ارسال پیام به مدیر یک پیام حاوی انتقال وجه موجودی شارژ شده به موجودی درآمد ارسال نمایید ، پس از تایید توسط واحد مالی انتقال وجه انجام خواهد شد .

تذکر : توجه کنید که انتقال وجه به شرح فوق همراه با کسر 10 درصد کارمزد خواهد بود .