راهنمای نمایش دهندگان

نمایش دهندگان در سامانه تبادل پاپ آپ ، پاپ آپ یخی میتوانند با ثبت سایت و وبلاگ های خود در قبال 2 پاپ آپ ارسالی از سایت خود 1 پاپ آپ رایگان سفارش دهند.

به این صورت که در هر 24 ساعت 2 پاپ آپ برای بازدیدکنندگان شما نمایش داده خواهد شد و شما می توانید با نمایش 100 پاپ آپ در ازای آن 50  پاپ آپ سفارش دهید و یا درآمد خود را افزایش داده و پس از رسیدن به حدنصاب درخواست واریز دهید.

کافی است پس از رسیدن موجودی به حد مورد نظر برای سفارش تبلیغات ، از پنل خود و بخش تبلیغ دهنده ثبت سفارش نمایید.البته این مطلب در مورد سیستم تبادل پاپ آپ است و درصورتی که قصد کسب درآمد دارید میتوانید تا رسیدن موجودی خود به حدنصاب پرداخت از ثبت سفارش خودداری نمایید.

حتما وبسایت و وبلاگ های خود را در سامانه ثبت نمایید ، در غیر اینصورت با قراردادن کد در وبسایت مذکور هیچ گونه تبلیغی نمایش داده نخواهد شد.

 نحوه ثبت نام در سامانه تبلیغاتی پاپ آپ یخی

نحوه ثبت نام در سامانه تبلیغاتی پاپ آپ یخی بسیار آسان بوده و هیچ گونه بخش نامفهومی در عملیات ثبت نام وجود ندارد.

تذکر : رمز عبور و تمامی اطلاعاتی را که در سامانه وارد می کنید به هیچ عنوان در اختیار شخص یا اشخاصی قرار نمی گیرد و تنها جهت اطلاع رسانی شما بزرگواران درخواست و ثبت می شوند.

تذکر : مشاهده شده که گاها برخی از کاربران تازه وارد به علت عدم آگاهی درخواستی مبنی بر اعتراض به دریافت کلمه عبور ایمیل خود از طرف پاپ آپ یخی میکنند ، ما در جواب به این اشتباه آنها پاسخ خود را اینگونه میگوییم ؛ پسوردی که در هنگام ثبت نام از شما خواسته می شود به هیچ عنوان نیاز نیست که کلمه عبور ایمیل شخصی شما باشد !

 

اگر هنوز ثبت نام نکرده اید ........ هم اکنون به جمع هزاران کاربر پاپ آپ یخی بپیوندید »             ثبت نام کنید